هشت  ابزار مهم وجود دارد که اگر بخواهید میتوانید با به بکار بردن آنها ، دیگران به آنچه شما پیشنهاد میکنید یعنی کتاب خواندن شما علاقه مند خواهند شد.

هشت  ابزار مهم برای ایجاد علاقه به کتاب خوانی:

1. داشتن اهداف و مقاصد.هدف از یادگیری و خواندن چیست؟ در مورد چی داری یاد می گیری ؟ من تحصیل دلیل (قلب) به طوری که من خواندن آن خواهد بود با من و با همه مسلمانان در مورد مردم آن را دقیق و روشن به عنوان آنها می گویند در این بخش (اقرا) و خواندن و تحصیل گردن من نشان دهنده اطاعت مطالعه پروردگارا من در این جهان و در آخرت در حمایت از کلمات نوشته شده از آنجا که در این جهان و در آخرت وجود خواهد داشت هیچ موفقیت و رستگاری بدون علم است.

خرید کتاب آنلاین

2-برنامه ریزی آموزش های خود .از آنجا که هیچ انگیزه ای برای مطالعه بدون برنامه وجود دارد, باید یک برنامه آموزشی روشن وجود داشته باشد

3 - زمان ثابت و خاص برای یادگیری و استفاده از وقت آزاد که به من می آید

4. این دستگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به دنبال یک روش گام به گام است.چرا که رسول خدا فرمود: "این دین حق پس از کار در آن با دقت" به خصوص اگر شما استفاده می شود به آموزش پس از یک در حالی که شما خسته خواهد شد در تحقیقات شاید شما باید شروع به یادگیری به آرامی و به راحتی.سپس او به تدریج گام های بیشتری برداشته و آموخته است.

5-جدیت: هر خرید کتاب و یا هر مطالعه که ما باید قصد سعی کنید باید با دقت بخوانید و با تلاش.و یادگیری موقتی و سطحی نیست, و همه چیز ما یاد بگیرند برای خودمان و دوستان جشن, و غیره.

6. طبقه بندی اطلاعات و به دنبال سفارش در همه چیز.سفارش در همه چیز مطلوب است.از آنجا که یک مسلمان در کتاب مقدس خود را منظم, او باید یک دفتر برای یادداشت بر روی علوم دینی دارند.گروه "علوم سیاسی" و گروه " دانش ادبی "گروه" تحقیقات تاریخی", و غیره

7-تشکیل یک کتابخانه متنوع در خانه.

این برنامه یکی از مهمترین برنامه های زندگی است ، زیرا اعضای خانواده که در مورد تزئین خانه فکر می کنند نیز باید در مورد کتابخانه خانه فکر کنند.

این نوع مهمی از موسسه خیریه در حال انجام است زیرا می تواند برای فرزندان و نوه های دیگر شما مفید باشد و مفید باشد.

8. آنچه شما یاد می گیرید برای تصویب به دیگران.پیامبر (صلح و برکات بر او) می گوید: bulgva همیشه و لو آیه است. اگرچه این آیه به مردم از من منتقل می کند.و یک فرد می خواهد به دیگران آنچه را که آموخته است آموزش دهد. و هر چه به مردم میآموزید ، خداوند دانش خود را افزایش میدهد و به دانش خود برکت میدهد.

خرید کتاب

چگونه یک کتاب را در یک روز به پایان برسانیم؟ خواندن یک کتاب برای چند ساعت در طول روز ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است دور از ذهن; با یک گزارش ساده شما می توانید ثابت کند که خواندن کل کتاب در طول روز کاملا منطقی است. بزرگسالان می توانند به طور متوسط 200 تا 400 کلمه در دقیقه بخوانند. میانگین تعداد کلمات در یک رمان از 60 هزار تا 100 هزار کلمه است. اگر یک فرد می خواند در یک سرعت متوسط ۳۰۰ کلمه در دقیقه و به طور متوسط از ۸۰ هزار نفر از کلمات به صورت یک رمان هر فرد بالغ می تواند پایان یک کتاب در مورد ۵ ساعت یا حتی کمتر. می توان آن را بسیار دشوار است برای رسیدن به, اما کاملا ممکن است, و هر فرد بزرگسال است این توانایی بدون داشتن مهارت, فنون, بدون چربی, و غیره. این ، در واقع ، تمام اطلاعات اولیه در رمان ملل بهید است. رومانی در طول روز-حتی زمانی که کار به پایان می رسد وجود دارد. مهمترین چیز این است که این کار در یک مکان عمومی امکان پذیر است و اطلاعات در ذهن کافی و ضروری است... با این حال ، نقاط دیگر برای تقویت این توانایی به نظر می رسد لازم است.

پیدا کردن یک محل مناسب برای مطالعه

 

حواس پرتی دشمن شماست. هر چیزی که می تواند توجه شما را از کتاب منحرف خواهد شد زمان لازم برای تکمیل کتاب را افزایش دهد. اینترنت, سر و صدا, حیوانات خانگی دوستان و کلمات - این همه شما منحرف از درک فرهنگ لغت ، بنابراین ، حتی در مکان های عمومی ، اجتناب از نگاه کردن به دیگران برای جلوگیری از از دست دادن غلظت.

از جمع  دور بمون

 قفل خود را در یک اتاق با یک جفت گوش; پیدا کردن یک فضای خالی در کتابخانه خود را و یا پراکنده یک پتو در آرامترین محل در پارک. اگر شما یک محل برای مخفی کردن در ماشین خود را ندارد(اگر آن را بیش از حد گرم و یا سرد وجود دارد). فکر می کنم در مورد چقدر شما نیاز دارید و سپس دو برابر این مبلغ. اگر شما می توانید برای تلفن های موبایل مزاحم اجتناب نیست ، استفاده از تلفن های با سر و صدای کم است. صدای صاف و باران برای غلظت بسیار مفید است.

خرید کتاب روانشناسی

محل خواندن

پیدا کردن یک راحت, محل راحت; به اندازه کافی راحت به علت خواب آلودگی. بهتر است به نشستن در جدول و خواندن یک کتاب به تخت. همچنین راحت تر به نشستن بر روی یک صندلی از روی مبل است. امکانات مناسب برای خرید کتاب آنلاین امروزه در فضای مجازی  به وجود آمده است. خواندن; البته به یاد داشته باشید که شما در حال خواندن یک کتاب, اما شما باید پایان آن را با سطح بالایی از درک. اگر شما ورزش در شب ، شما باید اجتناب از چیزهایی مانند تخت یا مبل است که شما را به چرت زدن دچار وسوسه کردن. برو به جایی که هیچ راهی برای بازگشت وجود دارد, و اقامت وجود دارد تا زمانی که کتاب به اتمام است.

با خواندن از راه دور و فعال ماندن

هنگامی که شما تمرکز زیادی بر روی یک موضوع, شما انرژی خود را کاهش; شما کاهش انرژی ذهنی, کنترل خود, و اراده. اگر شما استراحت نیست به طور منظم در خود, انگیزه برای ادامه مطلب به طور کامل از دست داده خواهد شد, به این معنی که کل بازی به پایان رسیده است برای شما. در حالی که این خرید کتاب روانشناسی جذابیت خود را حفظ, سیری ناپذیری خواندن ادامه.

تنظیم یک ساعت و قطار برای 20 دقیقه; سپس ورزش برای 5-10 دقیقه برای حفظ انرژی در خودتان. نگاهی به راه رفتن ، استراحت ، بازی کمی با کامپیوتر و یا لرزش تا موسیقی خود را. آیا هر آنچه می خواهید ، فقط passivate نیست و با موضوع شما در حال مطالعه دخالت نمی کنیم. نکته اصلی این است که کمی استراحت کنید و به خواندن بازگردید.

اگر شما نمی خواهید به مجموعه ای از زمان ، شما می توانید این کتاب را به بخش تقسیم می شوند. برجسته و یا درصد هر بخش.

خرید کتاب کودک و نوجوان

یادداشت برداری

فعالیت خواندن کتاب نیز می تواند غلظت خود را افزایش دهد. یادداشت برداری در مورد آنچه شما در حال خواندن ، و یا علامت بخش هایی از کتاب است که شما بعد با یک نشانگر فسفر به یاد داشته باشید. نوشتن از همه چیز: واژگان شما نمی دانید که این نکات شما را در درک انگیزه شخصیت ایده ها و حتی نظر خود را در مورد بخشی از این کتاب است.