نحوه خرید کد یو اس اس دی

برای خرید کد یو اس اس دی و مشاهده تعرفه های یو اس اس دی به بخش خرید کد ussd مراجعه نمایید. در این بخش راهنمایی های لازم جهت خرید کد یو اس اس دی بهمراه جدول قیمت خرید یو اس اس دی ارائه شده است. همچنین قبل از خرید کدهای ussd میتوانید از مشاوره رایگان + 1 ساعت تست رایگان جهت اطمینان از کیفیت سامانه یو اس اس دی ، بهره مند شوید. برای مشاهده نحوه خرید کد یو اس اس دی و قیمت خرید یو اس اس دی روی لینک بنفش بالا کلیک کنید.پردازش کد های ussd

پردازش پرداخت USSD با ارسال پیام متنی به ارائه دهنده خدمات انجام می شود. هنگامی که ارائه دهنده خدمات پیام متنی را دریافت می کند ، مبلغ خرید را به یک سیستم پرداخت آنلاین شارژ می کند یا مبلغ آن را به صورتحساب تلفنی کاربر اضافه می کند.

پرداخت های  کد USSD

سپس بازرگان کالا یا خدمات را آزاد می کند و پول آن به حساب شرکت منتقل می شود. تحویل کالاهای دیجیتال اغلب توسط سرویس پیام رسان چندرسانه ای (MMS) انجام می شود که امکان ارسال فایل ها با پیامک را برای کاربران به صورت GSM فراهم می کند. اگر کاربر یک کالای فیزیکی خریداری کرده باشد ، می توان از طریق پیام کوتاه یا MMS برای آن ارسال کرد. بیشتر خریدهای انجام شده با استفاده از USSD یا SMS در اروپا و آسیا اتفاق می افتد.