نحوه سفارش کد ussd

مهر ۱۳۹۹ در ادامه شهریور ۱۳۹۹ و بایگانی مطالب مرداد و تیر ماه ۱۳۹۹

اطلاعات سرویس مکمل بدون ساختار (USSD) یک خرید کد ussd پروتکل ارتباطی برای تلفن های همراه است. با استفاده از کدهای USSD می توانید بدون نصب برنامه موبایل به سرویس های مبتنی بر وب دسترسی پیدا کنید. در اینجا آن چیزی است که آن را, چگونه کار می کند, و چرا مهم است.

-USSD چیه؟

پروتکل پیام رسانی USSD بخشی از سیستم جهانی ارتباطات تلفن همراه (GSM) استاندارد دیجیتال سلولی است. مانند اس ام اس و ام ام اس، cool USSD ارتباط را بدون نیاز به یک برنامه اختصاصی تسهیل می کند. برخلاف اس ام اس که برای پیام رسانی متنی پشت و جلو بین برترین های ussd دو گوشی استفاده می شود، USSD یک ارتباط بی درنگ بین گوشی شما و یک شبکه تلفن همراه یا یک سرور برقرار می کند. به این ترتیب، شما می توانید کارهایی مانند اضافه کردن زمان به طرح تلفن خود، بررسی حساب بانکی خود، و بیشتر بدون نیاز به دانلود یا نصب هر برنامه بر روی دستگاه خود را انجام دهید.

کد ussd چیه؟

USSD متکی به خرید کد ussd از نت نیک و خرید کد یو اس اس دی بر کدهای ussd ساخته شده از شخصیت های موجود در هر تلفن همراه. هنگامی که کد USSD را شماره گیری می کنید، تلفن شما درخواستی را به یک دروازه شبکه USSD ارسال می کند که این درخواست را به یک برنامه تحت وب می فرستد. دروازه شبکه سپس یک منوی مبتنی بر متن را که می توانید برای تعامل با برنامه استفاده کنید، باز می گرداند.

در تلفن های پیش پرداخت شده، برای مثال، می توانید از کدهای USSD برای بررسی مانده تعادل خود، فعال کردن رومینگ یا استفاده از خدمات مبتنی بر خرید کد یو اس اس دی مکان استفاده کنید. همچنین می توان از طریق USSD به روز رسانی های رسانه های اجتماعی را از فیس بوک و توییتر دریافت کرد. کدهای USSD می توانند برای انتقال پول، راه اندازی هدایت تماس و حتی مرور وب از طریق پروتکل برنامه بی سیم (WAP) مورد استفاده قرار گیرد.

اجرای کدهای USSD

اکثر کدهای USSD با یک ستاره (*) یا یک هشتاگ (#) آغاز می شود. برای آغاز درخواست USSD، کد USSD را در صفحه کلید خود وارد کنید. برخی از کدها بلافاصله اجرا می شود در حالی که برخی از آنها از شما می خواهند که روی ارسال ضربه بزنید.

از آنجا که برنامه های USSD بر روی شبکه تلفن همراه شما اجرا می شوند به جای خود دستگاه، آنها فضای ذخیره سازی را در نظر نمی گیرند و ملی پیامک یا منابع سیستم را مصرف می کنند، و این کار آنها را به ویژه برای گوشی های قدیمی تر مفید می کند. بدون ussd اتصال به اینترنت مورد نیاز است برای استفاده از برنامه های یواس‌اس‌دی ; تا زمانی که شما می توانید به شبکه حامل تلفن همراه خود متصل شوید، می توانید از کدهای USSD بهره بگیرید.
کدهای ویژگی

شما نیاز به یک گوشی هوشمند برای استفاده از کدهای USSD; با این حال، برخی از کدها منحصر به انواع خاصی از تلفن ها هستند. همچنین کدهای سریع یا کدهای ویژگی نامیده می شوند، این کدهای USSD در سیم کارت دستگاه برنامه ریزی می شوند.

برخی از کدهای ویژگی نت نیک تنها در خدمت یک هدف. برای مثال شماره گیری *#06# در اکثر گوشی های اندروید شماره IMEI شما را نمایش می دهد. در گوشی های آیفون، شماره گیری *3001#12345#* با نمایش اطلاعات مربوط به دستگاه و سیم کارت شما. کدهای دیگر مخصوص حامل تلفن همراه شما هستند. برای مثال، در گوشی های T-Mobile، می توانید هدایت تماس را با کد *43#روشن کنید.
سایر موارد استفاده برای USSD

کدهای USSD به شرکت ها اجازه می دهند تا خدمات مبتنی بر وب را به کاربران ارائه دهند. کسب و کار ها می توانند برنامه های مبتنی بر USSD را برای انجام کارهایی مانند توسعه:

 1. - درخواست بازخورد از مشتریان
 2. laugh    درخواست تماس
 3.     - تایید سفارشات تحویل
 4.     ارسال کوپن مجازی
 5. پرداخت با USSD

برخی بانک ها و خدمات پرداخت آنلاین از استعلام های تعادل و انتقال پول از طریق USSD پشتیبانی می کنند که راحت تر از استفاده از یک برنامه تلفن همراه است. *شما ابتدا باید شماره تلفن خود را با روش پرداخت ثبت کنید، سپس برای تنظیم پرداخت های تلفن همراه با شماره *99# شماره گیری کنید.

https://www.megacom.kg/rates/mega-ussd?locale=ru

هنگامی که شماره گیری می کنید دوباره، شما این گزینه را خواهید داشت که رایتل مستقیما ً پول را به کاربر تلفن همراه دیگری ارسال کنید. برای مثال، اگر آنها پرداخت USSD را بر روی تلفن خود تنظیم کرده اند، می توانید با وارد کردن شماره تلفن خود، پول ارسال یا درخواست کنید.

پرداخت های USSD بیشتر در خارج از ایالات متحده رایج است، به ویژه در بخش هایی از جهان که در آن اتصال به اینترنت غیر قابل اعتماد است. تنها حرکت ناچیز اصلی این است که کدهای USSD بر روی همه گوشی ها کار نمی کنند، اما هنوز هم در دسترس تر از برنامه های تلفن همراه طراحی شده برای گوشی ussd های هوشمند هستند.
USSD, MSS, and SMS

USSD اغلب همراه با پیامک و MSS استفاده می شود. به ussd عنوان مثال، هنگامی که شما خرید کالاهای دیجیتال از طریق پرداخت USSD، آنها را می توان از طریق MSS تحویل داده، و شما ممکن است دریافت رسید از طریق پیام کوتاه.

 

اگر کسی به شما در عبور از USSD اشاره کرده باشد ، خیلی ها بلافاصله به یاد نمی آورند که این ابزار بسیار خوب بازاریابی چیست. خرید ussd اختصاصی در مورد داده های سرویس تکمیلی بدون ساختار چیست؟ شنیدید از اونها؟ کدهای سریع؟ کدهای ویژگی؟

ما شما را مقصر نمی دانیم در واقع قیمت خرید کد ussd اختصاصی بالا است.

اکنون نکته جالب اینجاست ، اگر ما به شما بگوییم ، تقریبا 20 ماه گذشته از USSD استفاده کرده اید و متوجه آن نشده اید.
تلفن همراه آندروید


معاملات خرد ussd در تلفن همراه شما

اگر شماره ای را از شماره * شروع کرده اید و با یک # شماره گیری کرده اید ، خب ، پس از USSD استفاده می کنید. چک کردن مانده حساب ussd وقت خود ، به حساب آوردن ussd خرید یو اس اس دی حساب خود ، خرید برق از طریق USSD به سکوی پرطرفدار در سراسر آفریقای جنوبی yes تبدیل شده است ، زیرا هیچ تبعیضی در مورد هیچ شبکه یا دستگاه تلفن همراه ندارد.
USSD برای مشاغل شما

بنابراین شما نه یک بانک هستید و نه یک ارائه دهنده خدمات اساسی ، چرا شما علاقه مند به USSD هستید؟

خرید کد اختصاصی ussd

پلت فرم USSD چیزی بیش از یک درگاه برای معاملات خرد نیست زیرا مصرف کنندگان آن را با خرید ussd اختصاصی می شناسند و دوست دارند. همه کاره بودن آن به یک راز تجاری تبدیل شده است که می خواهیم رایتل به شما اجازه دهیم.

در حال حاضر هیچ کمبود شرکت هایی که برای شرکت در مسابقات و درگیر شدن و دستیابی به ویکی پدیا مشتریان جدید مشغول به رقابت با viki.com هستند ، وجود ندارد که یکی از سیستم عامل های محبوب این مسابقات است.

با این حال ، کدهای USSD راهی آسان و ساده را برای مشتریان بالقوه ملی پیامک فراهم می کند تا بدون نیاز به مراجعه آنلاین و خرید کد ussdخرید از مخابرات پر کردن فرم ورود و دستیابی به مشتریانی که در غیر این صورت با پیام خود وارد رقابت نمی شوند ، وارد رقابت شوند.
درخواست اطلاعات بیشتر

می توان در رابطه با سایر رسانه های تبلیغاتی با USSD که خواستار اقدام است ، استفاده کرد. مشتری فقط اگر علاقه مند باشد فقط از کد استفاده می کند و از درخواست های مناسب پیروی می کند ، بنابراین هیچ وقت با ارتباطات غیر ضروری تلف نمی شود.
کمکهای مالی

کدهای USSD یک بستر فوری ایمن را برای اهداء ussd کمک کنندگان از شرکت کنندگان مایل فراهم می کند. به عبارت دیگر ، کاری که مشتری باید انجام دهد این است که کد USSD را بزنید تا کمک بلافاصله کمک مالی خود را انجام دهد

نظرسنجی یو اس اس دی ussd و بازاریابی

یک کسب و کار می تواند دعوت به شرکت خرید کد ussd اختصاصی در این نظرسنجی را به کل پایگاه کاربر خود ارسال کند یا آن

ها را بخش بندی کند و نظرسنجی های مختلفی ارسال کند تا یک پاسخ دقیق تر و بازخورد با کیفیت بهتر دریافت کند *99#.


کوپن یو اس اس دی

برای مشاهده و خرید کد ussd میتوانید از برچسب های زیر دیدن کنید.

 1. خدمات کد ussd

 2. خرید بهترین کد ussd

 3. خرید کد ussd از همراه اول

 4. خرید کد ussd نت نیک

 5. خریدن کدهای ussd

 6. روش خرید کد ussd

 7. ساده سازی روند خرید کد ussd

 8. سه قدم راه اندازی و خرید سامانه اختصاصی ussd

 9. کدهای سریع خرید ussd

 10. یو اس اس دی چیست و چگونه کد ussd بگیریم؟

مشتریان می توانند برای دریافت ussd کد کوپن برای تخفیف در منزل ، وای فای رایگان ، نوشیدنی های مکمل در لحظه ای که به محل کار شما می روند ، به USSD ها دسترسی پیدا کنند.
با ما صحبت کنید

اکنون که بیشتر مواردی را دیده اید که USSD چه چیزی را ارائه می دهد ، چگونه می توانید ویکی پدیا آن را در کمپین ussd بازاریابی بعدی خود اعمال کنید؟

اگر علاقمند به اجرای یک کمپین USSD

هستید با ما تماس بگیرید : https://www.viki.com/users/buy_ussd_code/about