رنگ های اضافی و یا تغییرات مو رنگ که متخصصان رنگ و مش به راحتی باید با ترکیب آنها را با رنگ مو مورد نظر مشتری به دست آوردن از ابزار رنگ کردن مو هستند که در زیبایی و صورت بسیار مهم هستند. موهای واریاسیون همان رنگ ، قوی و تمیز است که به خودی خود مصرف می شود و با رنگ های دیگر مخلوط نمی شود تا تنوع خواسته های مختلف ایجاد شود و موهای ناخواسته و ناخواسته را از بین ببرد و از تغییر رنگ مو استفاده کند.

لوازم آرایشی

استفاده از تنوع مو در رنگ مو چیست ؟

رنگ خالص و قوی یعنی برای ایجاد یک سایه در مقادیر مناسب مخلوطی از حد متوسط و قابل اشتعال مو استفاده می شود برای sarren و یا برای از بین بردن مو مانند زردی یا قرمزی است.

گزینه سبز: استفاده از رنگ سبز برای خنثی کردن رنگ قرمز و از بین بردن رفلکس قرمز. بهتر است که تنوع سبز را با گل های زیتون ترکیب کنید و سپس رنگ های دودی و خاکستری را ایجاد کنید. برای اصلاح رنگ قرمز بسته به نوع و پایه رنگ ، می توانید از یک تا دو مفاصل سبز استفاده کنید و خرید لوازم رنگ مو با کیفیت نیاز دارید.

گزینه بنفش: رفلکس های زرد را که رنگ های قرمز را بهبود می بخشد ، از بین ببرید. اگر مو بسیار زرد باشد ، این تنوع را به رنگ کوکسیکس اضافه کنید. تنوع رنگ بنفش را می توان در تن های دودی و خاکستری ترکیب کرد. در ترکیبی از بادمجان ، شراب و گل های بنفش ، درخشندگی با شکوه و عمق رنگ نتیجه را زیبا می کند.

واریاسیون آبی: Anti-تنظیم است تخریب نارنجی و خنثی سازی پرتقال و همچنین به عنوان ایجاد یک سایه روشن آبی و افزایش عمق رنگ. در ترکیب با رنگ های طبیعی ، به ویژه رنگ های تیره و پرمنگنات ، مو را یک سایه آبی روشن می دهد. این تنوع با رنگ های دودی و خاکستری ترکیب شده است. مفاصل برای رفع تن نارنجی بیشتر استفاده نکنید.

تنوع قرمز: تنوع قرمز برای خنثی کردن سبز و حذف موهای سبز استفاده می شود. به منظور افزایش تناژ گرم و ناسازگار رنگ با رنگ گروه a m C. قرمز تنوع در ترکیب با رنگ قرمز و هر رنگ که دارای یک سایه و یک پایه برای افزایش شدت و عمق رنگ.

رنگ مو

نوع طلایی یا زرد: موهای بنفش نیز برای ترکیب با رنگ های طلایی و تن دودی استفاده می شود. نسخه طلایی را می توان با رنگ های طبیعی و طلایی خانواده و هر رنگ با پایه طلا یا سایه مخلوط کرد. رنگ روشن و برق یک رنگ طلایی اضافه می کند و رنگ را گرم می کند.

 

گزینه نقره ای: برای درخشش به رنگ مو و خنثی کردن زردی مو. برای اصلاح زردی ، شما می توانید یک تا دو طرح تنوع اضافه کنید اگر شما فقط با پنجه خود را برای درخشش بازی کند.

 

تنوع نارنجی: از بین بردن موهای خاکستری و دودی و ترکیب آنها با رنگ های گروه گرم مانند آجر مس ، شراب ، عسل و بیشتر.... مصرف کردن.

 

نسخه دودی: در برابر زردی و افزایش سایه دودی در زنگ های خاکستری و دودی و ایجاد یک سایه روشن از دودی و خاکستری زمانی که به مو اعمال می شود. بهتر است به ترکیب سایه دودی با رنگ های گرم مانند شراب و بادمجان, عسل, قرمز و قهوه ای و قرمز مانند بلوط و فندق و چوب ماهون و ین به دلیل مات می شود.

 

تنوع روشنایی (سه صفر): که توانایی روشن کردن و سرعت بخشیدن به روند روشن شدن مو را در ترکیبی از رنگ مو دارد. با این تغییر ، مو را می توان با چندین پایگاه روشن کرد. این هیچ قدرت رخ می کند و مو یک رنگ خاص نمی دهد. این به طور انحصاری برای روشن کردن موهای فردی یا در ترکیب با رنگ مو استفاده می شود.

چگونه قرمزی مو با تغییر حذف می شود ؟ بهترین چیز برای انجام به حذف قرمزی چیست؟

 

رنگ مو یکی از مهمترین عناصر زیبایی صورت است. اکثر خانم ها از قرمزی مو پس از رنگ آمیزی شکایت دارند. اما چگونه می توان قرمزی مو را اصلاح کرد ؟

هنگام رنگ آمیزی مو با گروه M ، یک سایه سبز به رنگ مو اضافه کنید.

پس از آن به عنوان رنگ مو جدید شاید تنها دو سه هفته اول از رنگ مو باید از رنگ مو ها و تناسب آرایش صورت راضی باشد و بعد از چند هفته موهای خود را شستشو چندین بار احساس قرمزی یا زردی در خودتان اما از آنجا که در حال حاضر از آن زمان به تصویر کشند به ویژه در مورد زمانی که تمیز با نازک شدن مو بسیار کوتاه و مو رنج می برد بهتر مو یک بار با ویتامین اقطی در حمام و با توجه به دستور العمل ها و شستشو در فاصله سه تا چهار روز بعد با استفاده از مچ پا سبز و مقدار کمی از شامپو که به مدت 15 دقیقه بر روی مو. آنها دوباره تمیز و شسته می شوند.

رنگ مو ترکیبی

گاهی اوقات به جای استفاده از یک رنگ سبز و یک شامپو برای اتصال کامل شستشو مو ممکن است یک نخود رنگ: سیاه و ررللایی در کف مقدار کمی شامپو مخلوط کنید و اعمال می شود به مرطوب مو و بلافاصله شستشو جلسه که در طول مراحل با استفاده از یک بیشتر است چرا که اگر بیش از یک چهارم از یک ساعت با هم مشکلات همچنان باقی می ماند ایجاد خواهد شد اما در مورد رنگ مو با توجه به حساسیت زمان سرعت کار و تغییر رنگ سریع, خیلی بهتر است هر دو در رنگ و مش حرفه ای در محل کار.

شناخت رنگ های گرم و سرد برای استفاده از تغییرات

به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این تنوع ، ابتدا باید خود را با گرما و خنکی رنگ مو آشنا کنید.

رنگ های گرم شفاف هستند و سری K قهوه ای با رنگ قرمز ، قرمز یا شراب P ، طبیعی H ، رنگ آجیل یا مس و رنگ بنفش بنفش بنفش در این دسته گنجانده شده است.

رنگ های سرد دارای حالت مات و سری زیتون M ، خاکستری یا دودی A و دودی C متعلق به این دسته هستند.

راهنمایی شما  در مورد تغییرات.

 

 • تغییرات گرم را فقط با رنگ های گرم مخلوط کنید تا شدت را به رنگ اضافه کنید.
 •  
 • مخلوط تغییرات سرد با تنها رنگ های سرد برای اضافه کردن شدت به رنگ سرد.
 •  
 • شما می توانید از این داروها برای از بین بردن قرمزی یا زرد شدن مو استفاده کنید.
 •  
 • تغییرات رنگ بیشتر وجود دارد ، رنگ تیره تر خواهد بود.
 •  
 • بالاتر از مقدار مکث در تنوع ، تیره تر رنگ خواهد بود.
 •  
 • تغییرات هرگز به تنهایی پذیرفته.

 رنگ کردن مو

قانون در استفاده از تغییرات :

تنوع قاعده شناخته شده به عنوان P12 اشاره به استفاده و اندازه سانتی متر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تناژ و یا خنثی کردن رنگ مو.

این سیستم بر اساس رنگ پایه است. رنگ دلخواه خود را ایجاد کنید و با این روش می توانید تعداد دقیق کاربردهای واریازوان را دریافت کنید.

برای خرید بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی به فروشگاه گل انار مراجعه کنید.