شما تصمیم گرفته اید یک دستگاه تصفیه آب تهیه کنید تا هر گونه مشکلی را در خانه خود حل کنید. اگر چه شما در حال حاضر پاسخ دادن به این مشکلات که شما می دانید, اما هنوز هم ممکن است وجود داشته باشد بسیاری از سوالات در مورد نوع تجهیزات مورد نیاز و, مهمتر از, جایی که بهترین مکان برای نصب تجهیزات, و غیره.چه یک زیرزمین, یک یادداشت بزرگ. چه فضای اضافی در زیر سینک و یا در منطقه دیگر باید به خاطر داشته باشید زمانی که شما فکر می کنم در مورد نصب تصفیه کننده اب, و غیره. عوامل بسیاری از چیزهایی که شما باید در ذهن داشته باشیم وجود دارد.

دستگاه تصفیه آب زینود مدل کیسی


بررسی کیفیت آب برای خرید دستگاه تصفیه اب

 

قبل از اینکه شما حتی فکر می کنم در مورد نصب تصفیه کننده, اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است کشف کردن چه اب خود را شامل و در نظر گرفتن نیازهای خانه خود را. دانستن این اطلاعات برای تعیین نوع و قیمت مورد نیاز برای خرید یک سیستم بهترین دستگاه تصفیه آب و انطباق با شیوه زندگی شما مهم است.

اندازه فیزیکی دستگاه تصفیه کننده مقدار فضای مورد نیاز برای نصب را تعیین می کند. متخصصان اندازه مناسب را با در نظر گرفتن عوامل مختلف از جمله سرعت جریان و سطح اب در خانه و کیفیت اب تعیین می کنند.

متخصصان همچنین سختی مایعات شما را بررسی خواهند کرد. سختی مقدار کلسیم و منیزیم محلول در اب شما در دانه در هر گالن اندازه گیری می شود. این کمک می کند تا مقدار متوسط مورد نیاز در تصفیه کننده برای از بین بردن سختی مورد نیاز را کاهش دهد. بزرگتر سیستم فضای بیشتری می تواند جای و از بین بردن مشکلات بیشتر. علاوه بر سختی, اب همچنین می تواند حاوی اهن, که نیاز به یک فیلتر جداگانه و یا سیستم است که هر دو با از بین بردن اتو و با از بین بردن سختی خود را کار می کند.

برای تعیین دقیق اینکه چه چیزی در مایع شما وجود دارد از جمله سایر مواد مغذی احتمالی باید با یک متخصص درمان مشورت کنید تا یک تجزیه و تحلیل جامع انجام دهید. تجهیزات مناسب برای تصفیه اب مناسب و رفع نیازهای خانواده خود را توصیه می کنند. هنگامی که ما یک ایده بهتر از سخت افزار مورد نیاز, ما می توانیم قرار دادن سیستم زیر را در نظر.

محل مناسب برای نصب دستگاه تصفیه آب

بهترین مکان برای نصب دستگاه تصفیه بر روی سطح زمین در نزدیکی محل مصرف قرار دارد. اگر خانه شما به خوبی از اب استفاده می کند نقطه ورود معمولا نزدیک مخزن فشار است. اگر خانه شما از اب شهر استفاده می کند این معمولا مناسب ترین مکان برای نصب تصفیه کننده های خانگی در زیر سینک ظرفشویی است. همچنین باید زهکشی و منبع تغذیه در کنار خود وجود داشته باشد و باید فضای کافی برای جابجایی تجهیزات وجود داشته باشد.

تصفیه آب زینود مدل کیسی

 نصب دستگاه تصفیه آب


فیلترهای تصفیه اب و تجهیزات تصفیه نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرند. دمای مطلوب در محیط داخلی باید بین 35 و 100 درجه فارنهایت باشد.

زمان نصب دستگاه فیلتر

زمان نصب دستگاه فیلتر کوتاه است زیرا دستگاه های تصفیه آل در حال حاضر تهیه شده اند و نیازی به مونتاژ مجدد ندارند. نصب و راه اندازی تنها با کمک یک مبدل (اگر الکتریکی باشد) و نصب یک شیر تخلیه انجام می شود. سپس شما با انواع فیلترها در سیستم تصفیه آب شناخته خواهید شد.

مرحله اول: فیلتر پلی پروپیلن

فیلتر پلی پروپیلن فیلتر فیبر یا فیلتر پلی پروپیلن مرحله اول تصفیه هستند. این فیلتر دارای الیاف پروپیلن است که ذرات ناخواسته را در اب جذب می کند و از نفوذ این مواد برای ادامه روند تمیز کردن جلوگیری می کند. وظیفه این شرکت حذف تمام مواد مضر مانند سنگریزه, شن, گل, جلبک ها, رسوب و لوله های اکسید اهن و ذرات معلق با قطر تا 5 میکرون می باشد. در مرحله اول باید حذف این مواد انجام شود. روش جداسازی ذرات این است که مواد درشت در قسمت های بیرونی فیلتر و مواد نازک تر در قسمت های داخلی فیلتر قرار داده شده و از اب جدا می شوند.

این فیلترها به دلیل جذب بالای شن و ماسه گل کمتر قابل توجه هستند و باید پس از 6 ماه جایگزین شوند. فیلتر مرحله اول یا فیلتر فیبر, نیز نامیده می شود قبل از درمان. البته قبل از فیلتراسیون شامل 3 مرحله است که یک فیلتر ساخته شده از الیاف یا پلی پروپیلن یکی از مراحل اول فیلتراسیون است. فیلتر در ابتدای نصب سفید است که معمولا در یک مورد شیشه نصب می شود. اضافه کاری, تغییر رنگ به زرد, نارنجی و در پایان رنگ قهوه ای زمانی که رنگ به قهوه ای تغییر. به همین دلیل این فیلتر را در شیشه های شیشه ای قرار دادند تا زمان تعویض را تعیین کنند.

زینود مدل کیسی

نصب فیلترها

فیلترها در مراحل دوم و سوم مورد بحث قرار می گیرند. البته شما یک سوال در مورد هزینه یک فیلتر و یک سیستم فیلتراسیون در مرحله اول دارید-چه مقدار و کجا ساخته نمی شوند و اگر در زمان خرید فیلترها و غیره., می توانید با کیفیت خوب برای تشخیص رایگان و تقلب یا نه?

در پاسخ به این سوال باید گفت که فیلترهای تایوانی از بهترین فیلترها هستند و استانداردهای جهانی را کسب کرده اند. البته, نمونه کپی شده و غیر اصلی وجود دارد, کیفیت است که پایین تر از را می توان با جنسیت خود را درک. هنگام خرید یک فیلتر اطمینان حاصل کنید که شما در حال خرید یک نمونه اصلی.

مرحله دوم فیلتر است: فیلتر ذغال سنگ گرد و غبار یا یو دی اف

حالا برویم سراغ مرحله دوم فیلترینگ. رضا اولین ترانه است. پودر پودر یا فیلتر کربن شامل مواد موجود در پوست نارگیل است. هنگام تمیز کردن اب شهر که از اب تامین می شود کلر اضافه می شود تا بوی و طعم ناخوشایند را از بین ببرد. اما این کلر خود یک ماده مضر و مضر برای سلامتی است. اما فیلتر تصفیه پودر زغال چوب با مواد عالی پوست نارگیل به خودی خود کلر را از بین می برد و طعم واقعی را باز می گرداند.

این فیلتر برای حذف موادی که برای کشتن حشرات استفاده می شود استفاده می شود. جذب بالای خاک توسط این فیلتر منجر به مرحله دوم فیلتراسیون شده است که یکی از گزینه های مهم است و حذف عملا عملیات فیلتراسیون را متوقف می کند. اگر فیلتر ذغال پودر به درستی کار نکند ممکن است باعث صدمه به فیلتر غشایی (فیلتر اصلی) شود. محل او نیز در داخل پرونده قرار دارد. زمان جایگزینی این فیلتر نیز شبیه به زمان تعویض فیلتر در مرحله اول یک بار در هر شش ماه است.


فیلتر درجه سوم: فیلتر کربن یا مدیر فنی

مرحله سوم فیلتراسیون فیلتر کربن است. اگر بخواهیم این فیلتر را در یک جمله بیان کنیم این اتمام فیلتر دوم است. این به این معنی است که عملکرد فیلتر زغال چوب تکمیل شده است و اگر بوی ناخوشایند و طعم ناخوشایند در اب به طور کامل حذف شود. پاک کردن مایع نیز یکی دیگر از وظایف این فیلتر است. به یاد داشته باشید که زمان جایگزینی برابر با مراحل اول و دوم 6 ماه است.

فیلتر مرحله چهارم: فیلتر غشایی

فیلتر غشایی مرحله اصلی و مهمترین فیلتر برای تصفیه اب است که با اسمز معکوس کار می کند. عملکرد این فیلتر یک غشای نیمه نفوذ پذیر است و ذراتی تا Микро وجود دارد. Mic میکرون می تواند جست و خیز کند و ذرات باقی مانده بزرگتر از @ هستند.Mic میکرون که اجازه می دهد تا انجام شود در پشت غشا (غشا) نصب می شود و هدایت فاضلاب خواهد بود. شما ممکن است تعجب کنید که چرا دستگاه تصفیه خانه شما غشای اب ندارد?

با توجه به اندازه کوچک خود را غیر ممکن است به جاسازی یک غشای بزرگ است. به همین دلیل این غشا را به شکل یک فیلتر استوانه ای توسعه دادند. میزان بالای اب و کلر در اب باعث کاهش عمر فیلتر غشایی می شود. همه این عوامل امکان تعویض فیلترها از مرحله 1 تا مرحله 3 را به موقع فراهم می کند تا فیلتر غشایی را صدمه نزند. با جایگزینی به موقع فیلتر غشایی تا 3 سال گذشته خواهد شد. لازم به ذکر است که فیلتر غشایی قادر به حذف 99 درصد از نمک های مضر است.