مشارکت کننده (ها): لیندا Rosencrance و ادواردو گونزالز

USSD (داده های سرویس اضافی بدون ساختار) پروتکل جهانی سیستم ارتباطات سیار (GSM) است که برای ارسال پیام های متنی استفاده می شود. USSD مشابه سرویس پیام کوتاه (پیام کوتاه) است.

محتوای خرید کد ussd

این راهنمای رایگان را بارگیری کنید
چگونه SD-WAN می تواند به فعال کردن تبدیل دیجیتال کمک کند

هنگام شروع فعالیت های دگرگونی دیجیتال ، مهم است که فاکتور طراحی WAN برای جلوگیری از عملکرد ضعیف برنامه ها و نارضایتی مشتری باشد. در این مقاله سفید ، اشکالاتی در مورد معماری های سنتی WAN و اینکه چگونه یک سرویس SD-WAN مدیریت شده می تواند بر برخی از این چالش ها غلبه کند ، کاوش خواهید کرد.

    آدرس پست الکترونیکی شرکت:
        من با شرایط استفاده از TechTarget ، خط مشی رازداری و انتقال اطلاعات من به ایالات متحده برای پردازش موافقت می کنم تا اطلاعات مربوطه را همانطور که در خط مشی رازداری ما شرح داده شده در اختیار من قرار دهد.
        من موافقت می کنم که اطلاعات من توسط TechTarget و شرکای آن پردازش شود تا با من از طریق تلفن ، ایمیل یا سایر موارد در رابطه با اطلاعات مربوط به علایق حرفه ای من با من تماس بگیرند. من ممکن است در هر زمان لغو اشتراک.

USSD از کدهای ساخته شده از کاراکترهای موجود در تلفن همراه استفاده می کند. یک پیام USSD ، که می تواند تا 182 کاراکتر طول داشته باشد ، یک جلسه ارتباطی در زمان واقعی بین تلفن و دستگاه دیگر - بطور معمول ، یک شبکه یا سرور - برقرار می کند.

USSD را می توان برای مرور پروتکل برنامه های بی سیم (WAP) ، خدمات پول تلفن همراه ، خدمات برگشتی پیش پرداخت ، سرویس های اطلاعاتی مبتنی بر منو و خدمات محتوا مبتنی بر مکان استفاده کرد.

با USSD ، کاربران با انجام انتخاب از منوهای مختلف ، مستقیماً با تلفنهای همراه خود در تعامل هستند. بر خلاف یک پیامک ، در طول جلسه USSD ، یک پیام USSD یک اتصال در زمان واقعی ایجاد می کند. این بدان معنی است که USSD امکان برقراری ارتباط دو طرفه از اطلاعات را فراهم می کند ، تا زمانی که خط ارتباطات باز بماند. به همین ترتیب ، نمایش داده شد و پاسخ تقریباً سریع است.

در ادامه نظر ویکی پدیا در مورد کد ussd را بخوانید.