اگر در اینستاگرام کار دارید یا فقط اجرا می کنید ، این مقاله را از دست ندهید. در اینستاگرام ، ما در مورد چگونگی تبلیغ در اینستاگرام و اهمیت ترویج اینستاگرام بحث خواهیم کرد.نهاد. ما همچنین در مورد روش های مختلف تبلیغات در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.. ما به شما بگویم در مورد نکات کلیدی تبلیغات در اینستاگرام و در نهایت شما قادر خواهد بود به افزایش اثربخشی آگهی خود را با دانستن این چیزها.


اهمیت تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام دارای بیش از 500 میلیون کاربر فعال است.. به همان تعداد می تواند ثابت کند که چگونه بسیاری از مشتریان بالقوه شما در اینستاگرام دارند. در اوایل مقاله اینستاگرام در مورد راه هایی برای کسب درآمد به طور کامل توضیح داد که چه راه هایی برای کسب درآمد از طریق قالب اینستاگرام وجود دارد.نهاد. کافیست فقط بر روی اینستاگرام نشستن در کنار کاربران را ببینید تا شما را بدون فروش در فرد. تحقیقات نشان می دهد که 90% از مشتریان خود را در فضای مجازی هستند. تنها 10 درصد از مشتریان که عبور از فروشگاه شما و مرحله فروش برسد ممکن است وجود دارد. بنابراین ، شما تبلیغات اینستاگرام را بسیار جدی می گیرید ، که می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

علاوه بر این ، همه ما احساس نیاز به کالا امروز ، در ابتدا ما برای آنها در فضای مجازی نگاه کنید. داشتن یا پیدا کردن یک صفحه خوب و معتبر ، ما شخصا به مرحله فروش نمی رسیم. ما در خانه با خیال راحت و بدون زحمت فروشگاه. بنابراین ، ما می بینیم که کسی تبلیغات اینستاگرام است ، به طور جدی این موضوعات را به طور جدی رفتار می کند. وب سایت و سایت صفحه یک لینک به فعالیت های بسیار موفق تر و فرصت های فروش از خرده فروشان سنتی دریافت کرده اند. در جهان مدرن که در آن همه چیز اتفاق می افتد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای تبدیل شدن به صنعتی و مجازی بهتر است به دور ماندن و انطباق با این وضعیت.


تبلیغات در اینستاگرام مناسب برای کدام کسب و کار است ؟

به طور کلی ، ما گفتیم که تعداد آماری کاربران اینستاگرام بیش از 500 میلیون نفر است. لطفا توجه داشته باشید که این کاربران از تمام گروه های سنی و جنسیتی در اینستاگرام فعال هستند.. به این ترتیب شما به راحتی می توانید مشتریان خود را در اینستاگرام با ترویج کسب و کار هر یک از کسب و کار خود را پیدا کنید.
میانگین هزینه تبلیغات در اینستاگرام چیست؟?

هزینه تبلیغات در قالب پست اینستاگرام معمولا با عوامل متعددی مانند تعامل با کاربر ، یک صفحه خصوصی یا عمومی ، درصد مشترکین واقعی و تعداد کلمات تعیین می شود. شما نیاز به یک صفحه برای پیدا کردن چقدر هزینه های آگهی فقط کاتالوگ در آن صفحه و در مورد قیمت بپرسید. برای صفحه fic followers ، پیشنهاد تبلیغاتی زیر 25,000 Fogs شروع می شود. این تبلیغات مقدار به چند صد هزار مه و چند میلیون مه.

هزینه های تبلیغاتی در اینستاگرام

نکات بسیار مهم برای تبلیغات در اینستاگرام

شما می توانید تصور کنید که شما یک صفحه بسیار خوبی برای تبلیغات در اینستاگرام پیدا کرده اید.و فراتر از آن. اما نه ، نیست. شما باید برای انجام کاری برای دریافت بازگشت مناسب و معقول و مقرون به صرفه. به طور خلاصه ، من می خواهم آن را برای شما طبقه بندی کنم.:

قالب اینستاگرام

بسیاری از این سه مرحله نقش بسیار مهمی دارند که می توانند موفقیت یا شکست تبلیغات اینستاگرام را تضمین کنند. از آنجا که شما وقت و انرژی برای پیدا کردن صفحه سمت راست ، بنابراین ، شما به اندازه کافی توجه به این سه مرحله باید پرداخت. فقط در این مورد ، شما می توانید برای نتیجه اعلام خود را در اینستاگرام امیدوارم.. در حال حاضر هر مرحله به من توضیح نگه دارید.
1. قبل از تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام صفحات اینستاگرام هستند ، شما قطعا باید قبل از انتشار تبلیغات در رصفحه را آماده کنید.

هدف از تهیه یک صفحه ارسال چندین پیام در یک صفحه با محتوای مربوطه و جذاب برای جلب توجه مخاطبان است.
علاوه بر این ، اگر شما یک صفحه در فروشگاه داشته باشید ، مطمئن شوید که رضایت مشتری یا مراحل ایجاد کارتون هایی را که اعتماد مخاطبان را جذب می کنند ، نشان می دهد.
نام پروفایل مناسب و عکس را انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که نام و تصویر نمایه شما متناسب با محتوای صفحه است. یک نام است که توسط مشتری به یاد و مربوط به کارتون را انتخاب کنید. تصاویر پروفایل همچنین می توانید آرم خود را داشته باشد. مشخصات صحیح و نام عکس ، و همچنین حضور یک لوگو در هنگام ترویج صفحه قالب استوری اینستاگرام ، یک رویکرد حرفه ای تر را نشان می دهد.
در نمایش بویه یو حتما توضیحی را بنویسید که مربوط به پیج ، هدف شما و کاری است که با پیج انجام خواهید داد. از نوشتن توضیحات نامناسب و اضافی خودداری کنید.
گاهی اوقات با استفاده از شکلک ها در بیوگرافی می تواند او را جذاب. اما مراقب باشید به دور با استفاده از شکلک ها انجام شده است.
توجه به قرار دادن اطلاعات تماس بسیار جدی. اطلاعات تماس که شما در بیوگرافی ارائه, آدرس وب سایت, آدرس محل خرید در فرد (در صورت وجود) می توانید اعتماد مشتری جذب. به این ترتیب مشتری راحت تر و با انگیزه بیشتری برای خرید یک صفحه احساس خواهد شد.
قبل از دادن اینستاگرام ، باید حداقل پیام های با کیفیت بالا و مناسب 12-15 داشته باشید تا مخاطب وارد صفحه خالی شما شود. هنگامی که مخاطب با یک صفحه خالی مواجه, آنها عدم تمایل به دنبال آن احساس نمی.

تعداد نشریات در صفحه قبل از تبلیغات

2. هنگام قرار دادن تبلیغات در اینستاگرام

حالا که زمان برای ارسال تبلیغات در اینستاگرام است ، ما باید بدانیم که کدام آگهی را در صفحه قرار می دهیم. این به این معنی است که شما باید بدانید که محتوای صفحه مناسب برای تبلیغات و کارکنان مخاطبان شما است. شما می توانید یک صفحه است که میلیون ها نفر از مشترکین تبلیغ, اما شما نتایج مورد نظر را دریافت نمی. به عنوان مثال ، من فروشنده صفحات لینک و من می خواهم برای تبلیغ. اگه به پیج یه تبلیغ غذایی میدادم احتمالا اینکارو نمیکرد از آنجا که مخاطبان پیج است که به دنبال محتوای مربوط به مواد غذایی. اما اگر من تبلیغ یک صفحه نجیب زاده وبلاگ نویس کار در یک سبک مردانه, من یک مخاطب بزرگ و یک مشترک خوب است که نرخ تبدیل بالا. از آنجا که مخاطبین آقای وبلاگ نویس مخاطبین من هستند که به دنبال مد و سبک در اینستاگرام هستند و من یک محصول در این زمینه هستم.
هدف از ایجاد تبلیغات در اینستاگرام

فراموش نکنید که برای مشخص کردن هدف خود را از تبلیغات در اینستاگرام .. شما نیاز به دانستن آنچه که هدف شما این است و آنچه شما می خواهید از این آگهی. شما ممکن است یکی از این اهداف.

  • علامت گذاری
  • فروش محصولات
  • نصب برنامه یا افزایش ترافیک سایت
  • افزایش سطح مشارکت صفحه
  • بهبود مشاهده ویدئو
  • افزایش فالوور

در حال حاضر ما در هر یک از این اهداف در جزئیات بیشتر نگاه کنید.

قالب پست اینستاگرام

کدام صفحه مناسب برای تبلیغات در اینستاگرام است ؟ ?

اگر ما به طور کلی به آن نگاه کنیم ، مردم تبلیغات را دوست ندارند و از آن متنفرند. بسیاری از کسانی که دوست دارند اینستاگرام به دنبال محتوای خنده دار و جالب هستند و درصد کمی به دنبال آموزش هستند. بنابراین ، برای اهداف نام تجاری ، ما نباید با مخاطبان با مقدار زیادی از تبلیغات مواجه شویم. برای نام تجاری ، تبلیغات ظریف و هدفمند می تواند شما را به یک نام تجاری قابل اعتماد و موثر تبدیل کند. بنابراین ، اگر هدف شما برای تبلیغات اینستاگرام این است که خودتان یا سازمان خود را با نام تجاری ، شما نیاز به زمان بیشتری برای تبلیغات..
فروش

فروش

قطعا بزرگترین فروش هدفمند تبلیغات در اینستاگرام .. ما باید بدانیم که تبلیغات ما فروش متفاوت از آنهایی که ما به فروش می باشد. برای تبلیغات اینستاگرام متمرکز بر فروش ، ما باید محصول مناسب را بدانیم و آن را به تبلیغ کننده در تبلیغات ارائه دهیم. تبلیغات در قالب هایلایت اینستاگرام به منظور فروش باید ترکیبی از ویژگی های محصول محصول باشد. منافع است که در مخاطبان و کمال پیشنهاد محصول با هدف نیز به محصول برای فروش مستقیم ارائه شد.
افزایش تعداد بازدیدکننده داشته است سایت و نصب برنامه

افزایش بازدیدکننده داشته است سایت

افزایش ترافیک سایت یکی دیگر از اهداف تبلیغات در اینستاگرام است.. به خصوص برای کسانی که کار و تبلیغ در شبکه های اجتماعی. این نوع تبلیغات باید بر نقاط قوت و جذابیت برنامه تاکید کند. و بازخورد از کسانی که توافق کرده اند به استفاده از سایت و یا نرم افزار می تواند موثر در افزایش تعداد تاسیسات و استفاده از سایت.
افزایش سطح مشارکت

یکی از راه های ورود به اکسپلورر در اینستاگرام تعامل بالا است که در صفحه وجود دارد.. متأسفانه صفحاتی وجود دارد که از این موضوع بی اطلاع هستند و با وجود تعداد زیادی از مشترکین ، تعاملات با آنها کم است و بنابراین تحقیق نمی کند. این صفحات ترویج اینتساگرام در صفحات دیگر برای افزایش تعامل آنها.. برای چنین تبلیغات بهتر است به جای محتوای جذاب در صفحه برای پاسخ به مخاطبان. بنابراین ، کارکنان مخاطبان خود را بشناسید و محتوایی را ایجاد کنید که نیازها و چالش های مخاطبان شما را برآورده کند.
بهبود مشاهده ویدئو

بهبود مشاهده ویدئو

یکی از مشکلات کاربران و ثبت کننده های اینستاگرام بهبود مشاهده ویدئو است.. بنابراین ، آنها از تبلیغات اینستاگرام برای ترویج شهرت خود و ترویج کار خود استفاده می کنند.
جذب مشترکین

جذب مشترکین

به عنوان یک قاعده کسانی که کسب درآمد از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تمایل به جذب واقعی مشترکین و افزایش سطح تعامل. به عنوان یک قانون, این افراد شروع به ارسال تبلیغات در اینستاگرام در صفحات بزرگ.. برای اینکه این تبلیغات مفید و کار کنند ، راه های مختلفی مانند برگزاری مسابقات و مسابقات وجود دارد.