اگر شما عاشق یادگیری, شما متوجه خواهد شد که چگونه شگفت انگیز است که خود را غرق در یک اثر هنری. هنگامی که شما در فضای داستان شما را به حالت رویایی که شما می توانید لمس طعم و احساس محیط زیست و شخصیت های شرح داده شده منتقل می شود. مدت ها پس از پایان کتاب, یک داستان خوب می تواند شما را تحت تاثیر قرار و اقامت با شما, و شما لذت بردن از, خنده و احساس راحتی در میان طوفان از این دولت جدید!

بله! ادبیات هنوز هم می تواند تاثیر مهمی بر خلق و خو و احساسات ما داشته باشد. کلمات در همان صفحه می تواند ما را عصبانی, نگران, ترس, گریه کردن, درست مثل زمانی که ما تماشای یک فیلم!

چشم انداز در رمان همیشه تاثیر اساسی دارد. هنگامی که به خوبی نوشته شده است, هیچ چیز به عنوان قریب به اتفاق به خواننده به عنوان یک روایت اول شخص است. این کار باعث ایجاد همان اثر است که شما بصری بر روی شخصیت را ببینید. ما می توانیم همه چیز را که احساس می کنند احساس کنیم و دیدگاه مستقیم از ذهن شخص دیگری داشته باشیم. ما هر تصمیم گیری و تفکر در مورد بررسی دقیق را پیش بینی نکردیم اما ما این شخصیت را داریم که در مقایسه با صفحه نمایش که می شنویم و می بینیم بسیار پیشرفته تر شکل می گیرد زیرا از طریق چشم انداز تقریبا مانند ادامه نوبت ما است و به طور طبیعی باید بدانیم که این اتفاق برایشان اهمیت دارد. این تنها زمانی است که یک کتاب چیزی را به ما می دهد که ما واقعا می توانیم در ان لنگر بیاندازیم که خودمان را از لحاظ احساسی در چیزی که می خوانیم سرمایه گذاری می کنیم.

خرید کتاب و کتابخوانی
چگونگی تاثیر خواندن یک کتاب بر مغز

یادگیری در سنین پایین نقش مهمی در یادگیری دارد و البته این مزایا با افزایش سن از بین نمی رود. با توجه به دانشگاه روچستر, مغز ما کاملا قبل از سن تشکیل 25, اما می تواند یادگیری در بزرگسالی کمک به حفظ مغز ما سالم? در یک کلام بله. موری, موریسون و همکاران. کارشناس و بنیانگذار tassomai.com او می گوید: "مزایای یادگیری هستند که ما می دانیم که ما به طور کامل مستند, و با افزایش توانایی های شناختی, حافظه, فعالیت و تفکر, یک مشکل با یک راه حل خلاق وجود دارد. به عبارت ساده, تلاش های مداوم و دقیق برای ایجاد تصاویر در ذهن خود را به عنوان شما مطالعه مغز خود را مناسب تر از اشکال منفعل از سرگرمی مانند خرید کتاب رمان فیلم یا تلویزیون را.

فیلم اغلب پس از 90 دقیقه به پایان می رسد اما تکمیل رمان می تواند روزها یا هفته ها طول بکشد. بنابراین یک کتاب تمرین به ما زمان می دهد تا نیمه هوشیار حدس بزنیم که طرح کتاب در کدام جهت در حال توسعه است و به خودی خود تخیل را تحریک می کند.

در واقع یادگیری نه تنها تخیل شما را تحریک می کند بلکه هنگامی که ما اشیا خاصی را می خوانیم همان قسمت از مغز ما به گونه ای فعال می شود که انگار ما این کار را انجام می دهیم. این داستان به عنوان یک شبیه ساز عمل می کند و پیامدهای زیادی برای چگونگی تربیت بخش هایی از مغز و تشکیل سیناپس های جدید و تقویت سیناپس های موجود دارد. این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک داستان غم انگیز می تواند عاطفی در مورد ما, در حالی که یک داستان هیجان انگیز است که ما می توانیم از یک صندلی را این کار را.

خواندن چیزی است که باید در برنامه روزانه خود را شامل است, مانند مسواک زدن دندان های خود را و یا یوگا. خواندن یک کتاب فعالیت است که می تواند نگه داشتن مغز جوان است, با هر صفحه برگ خوراکی مغز تلاش می کند به کشف, ذخیره و ذخیره اطلاعات بیشتر. یادگیری تمرینات ذهنی که به محافظت از مغز در برابر بیماریهایی مانند کاهش شناختی مانند بیماری ایدز کمک می کند بسیار مهم است و باعث افزایش عملکرد مغز می شود و ممکن است به اتصال بخش هایی از مغز کمک کند.

مغز یک ماشین یادگیری است که برای بهینه سازی کار و بهبود حافظه و توانایی های ذهنی طراحی شده است و شما باید یاد بگیرید که ادامه دهید زیرا خواندن از نقطه نظر نورولوژی در مقایسه با روش های دیگر جمع کردن اطلاعات مانند گوش دادن و غیره., یک کار دشوار است.

خواندن یک کتاب نه تنها یک تمرین خوب برای مغز است بلکه به شما کمک می کند تا استراحت کنید. تحقیقات می تواند استرس بر بدن و ذهن را کاهش دهد که می تواند منجر به بهبود سلامت عاطفی و جسمی شود. خواندن کتاب قبل از رفتن به رختخواب ایده خوبی است که به افرادی که استرس دارند کمک کنید عمل شما به بدن شما اجازه می دهد تا راحت بخوابد و فقط نسخه قدیمی خوب را به جای یادداشت های الکترونیکی بخوانید زیرا نور ساطع شده از این کتاب ها می تواند مغز شما را در حالت استراحت و پیشگیری قرار دهد.

خرید آنلاین کتاب

تاثیر کتاب در مورد سلامت روان و روح و روان ما چیست?

هیچ چیز لذت بخش تر و لذت بخش تر از غرق شدن در یک کتاب خوب نیست. تحقیق, نوشته شده, جذاب, باعث احیای جهان ناشناخته, شاید شخصیت از اشتباه رنج می برند, و این تصادفی نیست, تب برای ما خیلی بیشتر از فقط سرگرمی. معنی. غرق شدن در یک کتاب خوب-نوعی فرار از دسترس بسیاری از مردم-کتاب ها-می تواند به کاهش سطح کورتیزول کمک کند. هورمون استرس اصلی است که می تواند منجر به تخریب بدن ما.

این مطالعه باید به دلیل تاثیر مثبت بر سلامت روان مورد توجه قرار گیرد. جایی که بیشتر اوقات فراغت ما به لطف محصولات تکنولوژیکی دوپامین و تلویزیون فرصت نشستن بی سر و صدا را می دهد... راحتی, مراقبت های بی پایان و غوطه وری در یک کتاب یک مومیایی کردن برای ذهن است.

عادت خواندن را برای کودک و نوجوان ایجاد کنید و خواندن و خرید کتاب کودک و نوجوان خوب نه تنها می تواند اموزنده و الهام بخش باشد بلکه می تواند زندگی ما را شادتر کند. زندگی متعادل تر و با ارزش تر است.

درست در زمان بحران, یادگیری می تواند حمایت خاموش ما, چرا که در شرایط بحرانی همه ما نیاز به امنیت و چیزهایی که ما می توانیم حمایت, و این است که برای ما شخصی رفاه ذهنی.

 خرید کتاب رمان

تاثیر کتاب تحقیقات بر روابط

خواندن داستان توسعه عاطفی و باعث می شود ما فکر می کنم و احساس متفاوت است. هنگامی که ما با شخصیت های داستانی تعامل, ما یاد بگیرند که برای درک بهتر مردم در کتاب از منظور به منظور.

داستان با محتوای احساسی خوانندگان را تشویق به احساس همدلی, و یک شبکه عصبی ویژه واقع در مناطق از قشر قدامی منزوی و میانی مغز به شکل یک واحد.

مطالعه ماجراجویی و کتاب هیجان انگیز به طوری که یک فرد دارای یک حس تعلیق, تجمع, شما می توانید به ما کمک کند از مشکلات ما خلاص و, به نظر ما, تا حدی که مردم در شرایط بدتر از خودمان هستند.

کتاب هایی که با خلق و خوی شاد هستند در هنگام برخورد با پیچیدگی وضعیت زندگی بسیار مفید هستند, شما می توانید یک حواس پرتی خوب, یک امید و ایمان است که شادی همیشه وجود دارد, دیر و زود به ما خواهد رسید.

خواندن کتاب های نوستالژیک مانند کتاب هایی که در بزرگسالی یا نوجوانی می خوانیم و لذت بردن از ان ها می تواند ما را به دوره ای شادتر از زندگی برگرداند. با توجه به اینکه این کتاب قبلا خوانده شده, این یک عنصر از راحتی خرید کتاب آنلاین است, ایمنی و امنیت; شما می دانید با شخصیت, و غیره. محتوا و, البته, با پایان, بنابراین عدم قطعیت حذف خواهد شد.

برای افرادی که در کل این شیوع احساسی هستند, حمایت کامل فراهم شده است... خواندن کتاب در نوستالژی می تواند بسیار مفید باشد و در عین حال بوی یک کتاب قدیمی بسیار شگفت انگیز است!

بیوگرافی و بیوگرافی

این سبک می تواند برای هوش و احساسات بسیار مفید باشد. دوره های خود را داستان کسانی که تجربه زندگی افرادی که دمدمی به اندازه کافی به ما بگویید چه درس زندگی می تواند باشد... بالا... فراز و نشیب و به اصطلاح شکست و موفقیت... اونا میتونن موفق باشن, چالشها رو درک کنن, توانایی مقابله با موانع, و اعتماد به نفس برای خلق دنیایی که ما پیشنهاد میکنیم.