تماشای یک فیلم ترسناک و اثر آن بر ذهن و بدن

با وجود علاقه زیادی به تماشای یک فیلم ترسناک. شما ممکن است فکر می کنم که تماشای یک فیلم ترسناک است که یک کار بیهوده و حتی مضر, اما شما باید بدانید که برخی از مردم برای بیولوژیکی عجیب و غریب دلایل لذت بردن از تماشای فیلم های ترسناک و این چیزی است که شده است نظر علمی ثابت شده برای شما مفید باشد.

دانلود فیلم ایرانی

- برخی از کالری است که شما را سوزاند

این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که از ورزش و فعالیت بدنی نفرت دارند یا وقت کافی برای آن ندارند. با توجه به 2012 مطالعه انجام شده توسط محققان از دانشگاه وست مینستر شما می توانید سوزاندن برخی از کالری با تماشای یک فیلم ترسناک است. محققان ، مقدار اکسیژن ورود به ریه ها،و غیره مقدار دی اکسید کربن منتشر شد و ضربان قلب ، تعداد افرادی که زمانی که شما در وحشت های مختلف نگاه کنید ، اندازه گیری و مقایسه شده است. مردم شرکت کننده در آزمایش به طور متوسط هر یک از آنها در حال تماشای یک فیلم ترسناک سوختگی حدود 113 کالری است که به نظر نمی رسد مانند بسیاری از کالری است.

اگر چه این است که کالری بالا سوزاندن رای دادن, شما باید بدانید که این تعداد کالری برابر است با تعداد کالری سوزاندن شما در نیم ساعت پیاده روی. تا زمانی که شما مجبور به ترک خانه و پوشیدن لباس های ویژه این مقدار کمی بهتر از هیچ کدام است. اما قبل از اینکه شما بیش از حد خوشحال کنیم باید بگویم که فیلم ترسناک شما در حال مشاهده باید بسیار ترسناک و بالا بردن شما چند بار. در واقع ، چنین فیلم هایی باعث افزایش سطح آدرنالین در خون و مشکلات ضربان قلب می شود. بر اساس این مطالعه کسانی که به تماشای فیلم "درخشان" (درخشان) به ضرب گلوله توسط استنلی-Bobrik شنبه به طور میانگین محتوای کالری از کالری از مصرف انرژی تا به حال بیشترین ارزش را در میان شرکت کنندگان. فیلم " فک "و" جن گیر " (جن گیر) در رتبه بندی های زیر به پایان رسید.

دانلود فیلم خارجی

- قلب شما فعال تر خواهد بود

ادعا ترس و عصبی خنده ممکن است محیط اطراف خود را کمی احمق و قبول آنچه شما می ترسند از, اما شما نمی توانید قلب خود را احمق. بر اساس تحقیقات اخیر انجام شده در کالج لندن آن را در بر داشت که پس از مشاهده قطعاتی از فیلم "ترسناک" شرکت کنندگان تجربه افزایش فشار خون و ضربان قلب و تغییرات در هدفون در عضلات قلب است. محقق Shingu موراکامی در این واقعیت نهفته است که در تصویری که او از هزاران نفر از بینندگان بقیه می ترسند می دانند رده و پس از آن برخی از بینندگان به تماشای ترسناک ترین فیلم های این رده است که از قدرت و در همان زمان پالس این کنترل است.

ترسناکترین فیلم در این امتیاز "درخشان" بود," جن گیر " و "وحشت در خیابان الم" (کابوس در خیابانmme), که اثر استثنایی بر ضربان قلب بود. بررسی ها نشان می دهد که هنگام تماشای هر یک از این فیلم ها ، میانگین افزایش ضربان قلب توسط 25.3 ٪ وجود دارد که معادل تمرین نور است. البته به گفته پزشکان برای تماشای فیلم های ترسناک دارای چنین اثر قوی در قلب است که می تواند منجر به مرگ افراد با قلب ضعیف و یا سابقه حمله های قلبی.

- واکنش به فرار یا غلبه بر در بدن شما ایجاد می شود

هنگامی که شما در یک قهرمان زیبا از یک فیلم ترسناک فریاد می زنید که از مغز شما فرار نمی کند ، حوادث رخ می دهد: واکنش به فرار یا رویارویی. احمق در فیلم چه کسی عصبانی است که من هرگز دیده می شود یک فیلم ترسناک یا خطر به وضوح روشن است که او را تهدید می کند نه به دلیل علمی وجود دارد آنهایی که به دلیل واکنش های بیولوژیکی و اساسی ارگانیسم منجر شما مستقیم به محل که در یک فیلم وحشتناک مورد تهدید او ارائه می دهد. شما احساس می کنید که شما کسی هستید که او را در فیلم تهدید می کند ، آسیب به شخصیت اصلی فیلم آسیب به شما است. محققان دانشگاه کونکوردیا سعی کردند رویدادهایی را که در هنگام تماشای یک فیلم ترسناک در مغز رخ می دهد مطالعه کنند.

آن را کاملا بی ایمانی تاسیس شده است دانلود سریال ترسناک که در هنگام تماشای یک فیلم ترسناک در بخش هایی از مغز به خصوص در بخشی از مغز niryukti (آمیگدال) که مسئول واکنش ترس و خطر هیپوکامپ است که شرایط را برای شروع آماده سازی و هیپوتالاموس که باعث واکنش به فرار و یا انجام این کار می تواند به شدت هیجان زده است. این واکنش آنقدر بزرگ و وحشیانه که سن دیگو بازاریابی ایجاد شاخه و با استفاده از داده هایی را که مردم با تصویربرداری رزونانس مغناطیسی ببینید که زمانی که آنها به تماشای فیلم های ترسناک جمع آوری شده برای فیلمسازان هالیوود, مشاوره در مورد چگونه این فیلم باید ساخته شود و چه عناصر آن با تاکید بر توصیه هایی که ترساندن بیننده بیشتر از قبل.

دانلود سریال

- ترس باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید

ترس و لذت هرگز گرد هم می آیند مگر اینکه شما یک بیمار روانی هستند. اما با توجه به تحقیقات توسط دکتر David Zalda در دانشگاه واندربیلت ، افرادی که مایل به تماشای فیلم های ترسناک و چیزهای دیگر که باعث ترس در مردم وجود دارد. در تحقیقات خود, او در مقدار و تفاوت در چگونگی گرفتن هورمون شادی دوپامین زمانی که او ترس متمرکز. افرادی که مواضع خود را از ترور گیرنده به طور خودکار (ترمز) کمتر در مغز خود را برای جلوگیری از تولید دوپامین شده بودند و به گفته دکتر Zahold توانایی مقاومت در برابر ترس زیادی نسبت به بقای مردم در اول بودند.

ترس ما بهتر آماده برای مقابله با خطراتی که در اطراف ما وجود داشته باشد ساخته شده است. بنابراین ، هنگامی که شما تماشای یک فیلم ترسناک, شما شخصیت خود را در معرض خطر, نه داستان, و شما فرض کنیم که شما در معرض خطر هستند بیش از حد. علاوه بر این مطالعات نشان می دهد که ماندن در یک موقعیت ترسناک منجر به افزایش اعتماد به نفس خود را پس از دادن خطر که البته لذت بخش است و به اندازه کافی عجیب, همراه با حس شادی.

- واکنش ژنتیکی در بدن ناشی از

هر زمان که پس از لذت بردن از تماشای یک فیلم ترسناک ، کسی به شما می گوید که شما دیوانه یا دیوانه هستید ، بهتر است از استدلال های علمی برای رد ادعای خود استفاده کنید. با توجه به مطالعه انجام شده در دانشگاه بن, تماشای فیلم های ترسناک ژنتیکی شما و بدن شما تاثیر می گذارد. این مطالعات نشان می دهد که یک ژن به نام "Comt" است که مسئول برای تعیین تعداد برخی انتقال دهنده های عصبی در مغز یک خطی سیگنال که نشان دهنده تنش رشته ای از رشته های عصبی تاثیر می گذارد دیگر روند. با توجه به این مطالعات افرادی که تا به حال همان نسخه از این ژن را بهتر درک و تجربه ترس که یک فیلم ترسناک را ایجاد می کند.

به عبارت دیگر ، اینها کسانی هستند که در تئاتر ترسناک فریاد می زنند ، زیرا ژنتیک آنها سطح اضطراب خود را افزایش می دهد و به آنها می گوید که باید بترسند. افرادی که دو نسخه مختلف از این ژن در بدن خود را معمولا می خواهم به تماشای فیلم های ترسناک و حتی در برخی از صحنه های فیلم های ترسناک لبخند.

- احساسات قوی تر می شوند

بخشی از پاسخ متغیر یا مرجع شامل افزایش هوشیاری و افزایش احساسات است. هنگامی که محققان از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون مورد مطالعه واکنش داوطلبان به تماشای یک فیلم ترسناک آنها دریافتند که حرکت چشم از این افراد زمانی که به تماشای فیلم, اما, همراه با افزایش در ضربان قلب و افزایش تنفس. مطالعات انجام شده توسط گرجستان موسسه تحقیقات همچنین نشان می دهد که بینندگان, داوطلبان, فیلم های ترسناک, معلق, تامین کنندگان, به خصوص آلفرد هیچکاک فیلم های ترسناک بیشتر به راحتی پریشان طرح و ماجراهای این فیلم در بیشتر لحظات فیلم ترسناک. شیرین کاری. فیلمنامه نویسان و مدیران نیز از این آگاه هستند و استفاده از آن.

مطالعات نشان می دهد که فیلم های ترسناک با استفاده از ترفندهای ایجاد چنین دولتی در مخاطبان و محل بسیاری از صحنه های ترسناک در یک شب تاریک و طوفانی با تصادف و یا بدون هیچ دلیل آن شناخته شده است برای اطمینان حاصل کنید. بنابراین شما بهتر می توانید ببینید رنگ است که شما در تاریکی به رسمیت نمی شناسد در واقع تاریکی صحنه چشم خود را سریعتر حرکت می کند. دانلود فیلم خارجی فیلم های ترسناک معمولا از قرمز استفاده می کنند و این بدون دلیل نیست ، زیرا رنگ قرمز در فیلم های ترسناک باعث اضطراب در مغز می شود.

علاوه بر این برای تلفن های موبایل را تشکیل می دهند بخش بزرگی از یک فیلم ترسناک و باید این مشکل تنها برای بوق یا موسیقی ترسناک نیست چون فیلم ترسناک مدیران شده اند با استفاده از فرکانس پایین برای تلفن های موبایل به تازگی که اگر چه آنها نمی تواند بشنود اما داشتن چنین حس می کند شما و این احساس بسیار ترسناک تری در شما ایجاد خواهد شد.

دانلود فیلم

- سیستم ایمنی بدن نیز تحت تاثیر قرار می گیرد

سلول های سفید خون سلول های سفید خون است که به مسئول مبارزه با بیماری ها و عفونت شناخته شده است. تعداد زیادی از این سلول ها در بدن وجود دارد و حتی چگونه آنها را به آلرژی واکنش نشان می دهند تحت کنترل است. این سلول ها بسیار موثر و مهم هستند ، اما تماشای فیلم های ترسناک نیز آنها را به حالت هشدار و هشدار تبدیل می کند. این پژوهشگران که به بررسی تعداد سلول های خون در کاونتری ارزیابی گروه کنترل و گروهی که برای اولین بار به تماشای فیلم ترسناک "تگزاس کشتار با اره برقی در تگزاس" (Texas Chainsaw Massacre) در مقایسه با آنها که خوش شانس.

نتایج نشان داد که تعداد گلبول های سفید خون در بدن گروهی که تماشای فیلم فوق را تماشا می کردند بسیار بالاتر بود. دانلود فیلم ایرانی ترسناک حتی سطح فشار خون و غلظت هموگلوبین در این افراد بالاتر از ثابت با تماشای یک فیلم ترسناک پس از آن می تواند استرس زا سیستم ایمنی بدن شروع خواهد شد در تلاش برای درمان و رفع آن. نمی توان استدلال کرد که چنین مشکلی می تواند منجر به مقاومت بیشتر و بهتر به سرماخوردگی شود ، اما مطمئنا برای شما خطر نخواهد داشت.