بر اساس یک مطالعه منتشر شده توسط بلومبرگ ، 58 درصد از کاربران Instagram هر روز به این فضای مجازی تبدیل می شوند ، در حالی که درصد پین ها 23 درصد است.

همچنین مطالعات متعددی دیگر نشان می دهد که Instagram برای مارک ها مهم تر است ، زیرا درصد بیشتری از مردم ، مارک ها از طریق این شبکه مشترکین mobushan هستند. در یک مطالعه انجام شده در 2015. با استفاده از "global web شاخص" 53 درصد از کاربران فعال این شبکه اجتماعی در پاسخ به این سوال که چه شما ترجیح می دهید از چه طریقی فعالیت با نام تجاری مورد علاقه مشترک ، اون انتخاب کرد.

در مجموع 44 درصد از Instagram کاربران گزارش می دهند که دلیل اصلی برای استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازگردانی تضمینی پیج اینستاگرام است که تقاضا برای یک محصول فوق در حالی که این درصد پایین تر است در میان دیگر کاربران شبکه.

سناتور آمریکا شواهد دیگر نیز نشان داد که Instagram, و غیره.., هیچ, هیچ, هیچ, جای بسیاری از دیگر راه حل های آنلاین به این واقعیت است که Facebook, Twitter ترجیح داده به جای رقابت با محبوبیت رو به رشد به عنوان خرید Instagram ارائه شد به دور و با مقدار زیادی از این پیشنهاد پذیرفته شده است..

اما چرا Instagram خیلی موفق بود ؟ اگر شما یک کاربر Instagram هستید ، ممکن است تعجب کنید که چرا این مربع های زیبا را طراحی می کنید. در پست های مختلف در مورد اسرار محبوبیت Instagram ، دلایل تقریبا تقریبا رایج است ، که ما مهمترین این دلایل را می نامیم؛

1: تریبون برای همه

این شبکه اجتماعی با توابع مانند فیلترهای مختلف توابع تغییر عکس شخصی و تنظیمات صفحات " که وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از افرادی که تا پیشرفته همچنین اتصالات و آشنایان به راحتی می توانید با استفاده از الینستاررام. Instagram ها و عکس ها می توانید به سادگی با دیگران به اشتراک گذاشته و حتی کسانی که می خواهند به شرکت در فعالیت های اجتماعی و بسیاری از آنها به دلایل مختلف ترجیح می دهند به صرف زمان بیشتری را در اینجا در فضای خانه خود و صرف زمان حاضر و گزارش جستجو برای محیط زیست از طریق Instagram, vzmozhnost این یک فرصت عالی برای یادگیری بازگردانی پیج اینستاگرام. این توابع می توانند به این واقعیت منجر شوند که افراد سنین مختلف ، اعضای شبکه ، Instagram و عکس ها به سادگی با دیگران به اشتراک می گذارند.

2: خوراک بین المللی

بسیاری از طرفداران Instagram این حساسیت را برای یکی از مهمترین دلایلی که این شبکه را بیشتر از سایر فضاهای مشابه مورد توجه قرار می دهند ، در نظر می گیرند.. به نظر آنها, چرا خواندن متون طولانی که شما می توانید بسیاری از کلمات را به مخاطبان با یک عکس انتقال? آن را آسان تر, هیجان انگیز تر, فصیح تر, و حتی قانع کننده تر از توضیح در کلمات. در همین حال ، به اشتراک گذاری عکس نیازی به ترجمه ندارد و مردم از کشورهای مختلف و زبان ها می توانند به طور انحصاری از طریق عکس های خود با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

3: بیان فردیت و هویت

عکس منعکس خوبی که شما, آنچه شما فکر می کنم, آنچه شما در آن زندگی, چه خواسته ها و شیوه زندگی خود را. عکس های بیشتر از نشریات هویت مردم را نشان می دهد و فرصت های کمتری برای پنهان کردن در خود دارند. این ممکن است یکی از دلایل مهم که چرا انجمن از افراد همفکر با یکدیگر است که تاثیرگذار است و به نام Instagram به عنوان راهی برای شناخت استفاده از دیگران است. چیزی که ممکن است سخت به خواندن در متن اتفاق افتاده است.

4: فرصت های تجاری

به طوری که اختراع غول پیکر شرکت کنندگان گفتند که آنها در این شبکه اجتماعی برای ارتباط مردم با یکدیگر و جهان نشان می دهد در اطراف پایه است که وجود دارد اما به طور داوطلبانه یا نه این است که یک فضای مجازی قابلیت استفاده تجاری نیز شما را پیدا خواهد کرد برای برخی از شرکت ها و یا شرکت های با منافع داخلی. صاحبان مختلف محل کار ایجاد یک Instagram صفحه و ارائه محصولات خود را همراه با یک عکس و یا ویدئو به خوبی می تواند نشان دهنده و پیدا کردن یک دایره از مشتریان به طور منظم است که در بر داشت که اگر چه این روش تبلیغ خود را مالیات و هزینه نیز وجود دارد هیچ.

5: اطلاع رسانی فوری

در Instagram ، کاربران می توانند عکس های زندگی روزمره ، حوادث و همه چیز را که دوست دارند ، بگیرند و در نهایت آن را با کسانی که دوست دارند به اشتراک بگذارند.. از آنجا که این تبادل اطلاعات از طریق دستگاه های تلفن همراه و قرص این درست است که مردم را به تماس های تلفنی بیشتر در طول روز همراه با او. آنها می توانند در هر زمان ، هر کجا که هستند ، و ببینید چه چیزی مهم است ، دیگران در جریان باید آن را انجام دهد. اگر چه این اطلاع رسانی می تواند از طریق فضاهای مانند Twitter, Instagram بیشتر قادر به نفوذ در مخاطب و نشان دادن اهمیت و دامنه حوادث.

6: کلاسیک و مدرنیته

ویژگی متمایز Instagram قرار گرفتن در معرض عکس ها در یک شکل مربع است ، شبیه به خواندن دوربین های کداک یا polaroid Instagram.. نمایشگاه. در این مورد ، این شبکه به اشتراک گذاری عکس ، هر دو از لحاظ احساسی دلتنگ به کاربر ، و به لطف انواع فرصت های ارائه شده به آنها ، باعث می شود عکس های با کیفیت خوب. علاوه بر این, برای کسانی که از مخاطبان, عکس های معمولی و عکس جذابیت و برای عکاسان حرفه ای که می خواهند به جای یک نمایشگاه عکس در نظر گرفته شده, و غیره., از طریق یک تلفن همراه با مخاطبان خود و برقراری ارتباط.

7: تغییر شیوه زندگی خود را

بهبود کیفیت زندگی یکی از مهمترین نتایج اینستاگرام است که کاربران instagram پس از استفاده از این شبکه ذکر می کنند. رعایت تبادل اطلاعات در این شبکه باعث می شود مردم با دقت بیشتری به جزئیات آنچه که آنها را احاطه کرده و در تلاش برای اطمینان حاصل شود که کیفیت زندگی بهتر از قبل. تلاش. این تلاش ها, در حالی که آنها ممکن است به مصرف گرایی مربوط, برای بسیاری از شامل راه حل های ساده مربوط به نوآوری, خلاقیت و تنوع.

8: کاهش تقسیم اجتماعی

یکی از چیزهایی که بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله Instagram فرصت برای برقراری ارتباط با معرفی افراد به افراد مشهور در زمینه های مختلف از فرهنگ های ورزشی, اجتماعی و سیاسی است... او یک فرد دانشگاهی یا بازیگران, خوانندگان و ورزشکاران شناخته شده برای خود را حضور در شبکه های اجتماعی برای تبادل نظرات و همچنین به عنوان آخرین رویدادهای کمپین ، برای ارتباط مستقیم با مردم, و همچنین برای انتقاد و پیشنهادات که آنها بلافاصله دریافت خواهد کرد. این ویژگی این است که مزایای روابط دوجانبه همیشه در این واقعیت است که بسیاری از چهره های قبل از Instagram قبل از مرگ وجود دارد. با این حال ، در برخی موارد  بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی ، این ادعا که اقدامات علیه آنها در صفحه خود به خود گرفته شد ، و دادن آن به بخشوده شود.

9: تحرک اجتماعی

یکی از مهمترین رویدادها همراه با شبکه های اجتماعی ، تحرک اجتماعی و حذف جامعه از فضای رکود و بی حالی است. یکی از آخرین نمونه هایی از این اتفاق افتاد فقط چند روز پیش در جلسه مجری تلویزیون با برنامه دعوت شده. مخاطبان از شبکه های اجتماعی, که اذیت شد و اذیت شده توسط رفتار مجری با برنامه مهمان, بلافاصله در توییتر توییتی, Facebook و... آنها شروع به تجزیه و تحلیل این داستان. کاربران Instagram همچنین بخش هایی از فیلم را منتشر کرده اند و کارتون ها و عکس های مشترک اختصاص داده شده به برنامه را به اشتراک گذاشته اند و از آنچه که آنها دیدند انتقاد می کنند.

10: فیلتر کردن

و همراه با تمام این مزایا شاید یکی از مهم ترین دلایل جذب کاربران از کشورهایی مانند ایران که فیلتر کردن قوانین تنظیم آنها عدم وجود یک Instagram شبکه اجتماعی فیلتر است. در غیاب دیگر شبکه های اجتماعی ، مانند Facebook و Twitter ، VPN همه چیزهایی است که شما نیاز دارید. Instagram را می توان بدون فیلتر استفاده می شود و علاوه بر این وجود ندارد و باید برای عبور از فیلتر برنامه - آن را به یک احساس ناخوشایند است که شما در حال انجام کاری غیر قانونی و همچنین برای مخاطبان نیست حکومت!