بسیاری از اختلافات ، مشکلات و تناقضات که منجر به فروپاشی خانواده ها می شود ، با فقدان یک طرح مناسب زندگی در مدیریت خانواده همراه است.

زن و شوهر باید با به رسمیت شناختن توانایی های خود باشد. تفاوت ها و حساسیت هر یک از دیگر, قادر به پاسخگویی به نیازهای جسمی, احساسی, سمت روانی و جنسی, واکنش نشان می دهند, و غیره.، به طوری که هر دو احساس آرامش نسبی دست توده ها راضی هستند.


آمادگی برای ازدواج و زناشویی

قضیه از یادگیری نکات همسرداری برای خانم ها و آقایان است که ما انجام این است که ما فرض کنیم که روابط در حال انتخاب است و این انتخاب هرگز بستگی به ژن های ما برنامه ریزی نشده و ما باید برای یادگیری و دریافت اطلاعات لازم به آنها را سزاوار.

ما معتقدیم که به محض این که ما رشد فیزیکی و بلوغ رسیده اند, ما آمادگی برای ازدواج به دست آورد. ما فکر می کنیم ما می دانیم که چگونه برای درمان یک همسر, و ما می دانیم که چگونه به یک زندگی طولانی. به همین دلیل است که ما باید درس های زبان فارسی ، علم و آموزش را مطالعه کنیم ، اما برای یادگیری نحوه ی مقابله با روابط مشترک ، ما کمتر در مورد نیاز به آموزش فکر می کنیم. ما باید بدانیم و فرض کنیم که زندگی مشترک بدون ازدواج آموزش است و نیاز به آموزش.

روش های ارتباطی موفق برای همسران

نکات زیر کمک خواهد کرد که شما را در زندگی شوهر خود را موفق.

شوهر موفق می گوید آن را همیشه ارزش شاد بودن, بنابراین سعی کنید به خودتان نشان می دهد شاد و خوشحال به سهولت خستگی تن شریک زندگی خود را.

و به جای منافع شخصی, فکر می کنم در مورد مواد زندگی مشترک و قاضی بی طرفانه.

انتظار می رود همسر ما قادر به پاسخگویی به انتظارات.

به خاطر سپردن لحظات لذت بخش زندگی ، ما از بدبینی خلاص می شویم ، بیشتر در مورد رفتار خوب همسر ما فکر می کنیم و در مورد طرف های خوب زندگی فراموش نمی کنیم. زندگی مشترک بدون ازدواج نیاز به مراقبت های ویژه و توجه.

اگر ما رفتار همسر ما را دوست ندارد, بهتر است به حوصله و منعکس کننده در شرایط مناسب به او بگویید که چگونه او رفتار. آگاه باشید از رفتار شوهر خود را در زمان استرس.

چشم انداز خوش بینانه در زندگی و محیط اطراف آن ایجاد صلح و محبت.

درک متقابل ایجاد درک و همدلی در زندگی خانوادگی

یکی از مهم ترین نکته برای انجام زمانی که شما با هم زندگی می کنند این است که گوش دادن به حرفه ای ها از طرف دیگر. هنگامی که همسر ما به ما صحبت می کند ، ما حتی می توانید به چشم او نگاه کنید و یا ما را با اشاره و تکان دادن توجه ما به کلمات او نشان می دهد.

هر یک از همسران باید حق اظهار نظر و بیان پیشنهاد خود را داشته باشد. از طریق مشاوره ، مسیر زندگی سالم کوتاه تر می شود.

ما ارزش رفتار و گفتگو همسر ما و او را تشویق به آینده ای بهتر با به خاطر سپردن موقعیت های گذشته موفق ما.

به طوری نزدیک است که پیشرفت و موفقیت همسر ما یکی از رویاهای ما است, در واقع ما برای اولین بار از این پیشرفت بهره مند.

سعی کنید به صحبت کردن با شوهر خود را در مورد چیزهای مختلف. صحبت کردن بهترین راه برای پیدا کردن در مورد افکار و احساسات شوهر خود را است.

مطمئن باشید که ارتباطات موفق بدون صداقت غیر ممکن است. صداقت و صداقت بهترین کیفیت زندگی عادی هستند. ما هرگز نباید به دروغ و تقلب متوسل, حتی اگر حقیقت این است که در منافع ما نیست. بیایید فراموش نکنیم که دروغ ها پایه های زندگی را متزلزل کرده اند.

فقدان توجه به روابط زناشویی سبب بروز مشکلات مختلف خانوادگی ، روانی و عاطفی برای هر کشور می شود و زندگی با خطرات جدی مواجه است.

ارزش ها ستون های اصلی و ستون های خانواده هستند و دلبستگی به ارزش ها طول عمر و قدرت خانواده را تعیین می کند و اصالت آن را حفظ می کند.

شوهر یعنی مراقبت از شوهر خود را. برای حفظ کرامت ما به یکدیگر با خانواده و دوستان.

بیایید در جهان از طریق دروازه های خود را نگاه کنید و از خودمان بپرسید: "آنچه را که من در جای خود انجام?"
اسرار دوستی برای خداوند

بر خلاف شوهر شما ، مشکلات روزمره و رویدادهای تلخ زندگی ، اخم و غم انگیز را مطرح نکنید.

با شوهرت بحث نکن

برای گشت و گذار و احزاب, سعی کنید به صرف زمان با همسر و فرزندان خود را و پیشنهاد همسر خود را در مورد آن به دلیل کار و خستگی رد نمی.

هدیه, تمبر و نوازش, در مناسبت های مختلف برای همسر خود, خرید هدیه ولوو کوچک و او را خوشحال و خندان آنهایی که به.

در صورتی که درصد کم و کمبود خدمات خانگی وجود دارد, با حداکثر مهربانی و راحتی-اخم و خشونت در زندگی خانوادگی را از بین ببرد.

در هر صورت, زنان دیگر در حضور شوهر خود را دست بالا گرفتن نیست.

احترام به بستگان شوهر خود را, مانند پدرش, مادر و بستگان دیگر, و درخواست برای دعوت خود را به خانه در مقابل شوهر خود را.

هرگز با شوهر خود تداخل برای برقراری ارتباط با بستگان و بستگان و مقابله با بستگان و بازدیدکننده داشته است خود را.

با بستگان حرف نزن و با شوهرت حرف نزن

تحسین کار همسر خود را, ستایش و ستایش زن-این کلید رفاه در زندگی خانوادگی است.

قدرت به شوهر خود را در مورد مسائل مختلف نشان نمی دهد.

با زبان خود صحبت نکنید و صدقه هایی را که می توانید از بستگان خود دریافت کنید ، به او ندهید.

شوهر خود را در خانه قفل یا محدود نکنید.

آیا سرزنش نیست و یا تحقیر شوهر خود را در همه-آن را توهین و بی احترامی به همسر است, این باعث کاهش صفا و صمیمیت در زندگی خانوادگی.

هرگز تظاهر به شوهر خود را-سعی کنید به من و شما در زندگی, کلام ما باعث می شود زندگی گرم و دلپذیر.

هنگامی که همسر خود را عصبانی است, آرام او را با عشق و محبت.

آیا نمی دهد تا اقتصادی, امتیازات فرهنگی و اجتماعی از بستگان خود را اگر او دور از همسر خود.


نکات همسرداری برای خانم ها

"ما" وتو من استفاده نمی; و یا به یاد داشته باشید که در حال حاضر یک زندگی مشترک را آغاز کرده است, یک زندگی مشترک.

2-هنوز باقی بماند و در شوهر خود اصرار نمی, هر چند حق با شما است. اگر آن مورد بحث قرار گرفته است آن کشش نیست. پایان دادن به مبارزه با شرایط پیش بینی نشده با احترام در مراحل اولیه. هیچ کس از احترام رنج می برد! مراقبت از عواقب جنگ ، نزاع و وقاحت برای کودکان خود را ، که ، متاسفانه ، نمی خواهد مفید باشد بعد.

آیا شوهر خود را تحقیر نیست, به خصوص در مقابل بستگان خود. شناسایی و بزرگ بستگان خود را در مقابل آنها.

- اجتناب از اعتراض به اجاره با شوهر خود را. ازش بازجویی نکنهرگز به او و بستگانش بی احترامی نکنید. هرگز با نزاع him.Do جمع آوری کنید ، تجدید نظر نکنید و تلخی گذشته را یادآوری نکنید. گذشته گذشته است و نباید آینده را با تکرار تلخی نابود کند.

- اگه از شوهرت کمک نگیری.

- دوستان و آشنایان شوهر خود را در ارتباطات بیش از حد گرم نیست. به جز در خانه و فقط برای شوهر خود ، از لباس های تنگ و مناسب و عطر ، محرک ها و لوازم آرایشی ، و همچنین کوکتل و کرم استفاده نکنید. نکات همسرداری برای خانم ها اگر فرزند دارید ، به اثرات ویرانگر رفتار جنسی ، نمادها و تحریک لباس توجه کنید

شوهر خود را برای برقراری ارتباط با دوستان و بستگان خود محدود نکنید. از زمان به زمان ما به غار تنهایی خود را بازگشت.

8. رفتن به محل کار و صحبت کردن با بستگان شوهر خود را.

9-احترام به بستگان نزدیک شوهر خود را (مادر شوهر, پدر در قانون, پسر در قانون, دختر در قانون) بیش از دیگر بستگان.

کار شما قرار داده تا با تبریک می گویم بستگان شوهر خود را به شوهر خود اتفاق می افتد نیست.

اگر درآمد و هزینه های زندگی در مورد آن صحبت نکنید.

مردان دیگر (به خصوص شوهر خود و یا سابق نامزد) انجام شوهر خود را ستایش نیست. هیچ مردی را به شکاف شوهر خود وارد نکنید و او را ترجیح ندهید و در سخنرانی آن را رعایت نکنید. بدترین کار که در آن یک زن تهدید به تماس با یک مرد دیگر, و بدترین چیز این است که بر روی آن عمل می کنند. هیچ زنی هیچ چیز خوبی در خیانت به شوهرش دیدم.

- شوهر خود را ظالمانه و غیر مسئولانه به منظور تحقق نیازهای خود را درمان. نزاع نکنید و ایمان خود و در خانه را دنبال نکنید (درب اتاق یا خانه را در مقابل او نبندید ، به ویژه هنگامی که بعد از نزاع به خانه می روید).اگر شما هر گونه اختلافات عادی, مثلا, غذا طبخ نیست, لباس را بشویید و دیگر وظایف خانگی مجازات نیست.

- برآوردن نیازهای خود را از نظر قابلیت های مواد و غیر مادی شوهر خود را و او را هل داد. برای هدیه به هر حال بپرسید و در مورد آن اصلاح نیست. آیا در مورد هدیه ای از یک فرد را فراموش نکنید, حتی یک کوچک و کم ارزش, و ارزش معنوی یک هدیه با طلا و جواهر و پول نقد چک اندازه گیری نیست.

- برو به شوهر خود قرار داده و در لباس های زیبا و تمیز ترین در مقابل او.